Meble

Budowa stoisk targowych

W Hali Gwardii powstanie oryginalny targ, który zrzeszał tysiące Warszawiaków. Na stoiskach dominują produkty naturalne i ekologiczne, a to wszystko w atmosferze wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych. Budowa stoisk targowych i całej zabudowy trwała kilka miesięcy.
Przedstawiciele firmy i władz miasta podpisali umowę na trzyletni okres najmu Hali Mirowskiej. Wiceprezydent oznajmił opinii publicznej, iż przedsiębiorstwo zdecydowało się na wynajem krótkotrwały. Będzie to swoiste przygotowanie do późniejszej adaptacji targowej, W późniejszym czasie miasto będzie skłonne wynająć budynek na okres 15-20 lat. Oprócz artykułów spożywczych i stoisk kulinarnych, możliwe jest zorganizowanie warsztatów kulinarnych. Nowy najemca pragnie uczcić pamięć bokserów, którzy niegdyś osiągali tam największe sukcesy. Hala jest niezwykle przestronna – zdolna jest pomieścić około 100 stoisk. Ma być to współpraca mazowieckich rolników z warszawską metropolią. Po II wojnie światowej hala była tymczasową zajezdnią autobusową, a później siedzibą bokserskiego klubu Gwardia Warszawa.
Renowacja kondygnacji będzie konieczna, aby zapewnić bezpieczeństwo kupujących i sprzedawców. Miasto nieustannie się rozwija i cieszymy się, że Hala Gwardia uzyska nowe oblicze.

Budowa stoisk targowych
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)
Previous article
Profile elewacyjne
Next article
Kontenery na gruz
About the author
Tagi: Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Stojaki na ulotki - Brooklyn, blog początkującego elektronika, złomowanie auta tarnobrzeg, busy do danii szamotuły, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, trioxygen 5, rodogosz ogrody, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Tynk mozaikowy Lakma